Hidroklorik Asit Satışı

Hidroklorik Asit Satışı
14.05.2021
364
Hidroklorik Asit Nedir ?

Oda sıcaklığında, normal basınç altında gaz halinde bulunan hidrojen klorürün sulu çözeltisine hidroklorik asit denilmektedir. Hidroklorik asit, hidrojen elementinin klor elementi ile bir araya gelmesinden oluşmuştur. Halk arasında ise tuz ruhu olarak adlandırılmakta ve istenilmektedir.

9. Yüzyılda Cabir Bin Hayyan tarafından keşfedilen Hidroklorik asit, simya alanında da sıklıkla kullanılmıştır. Sanayi Devrimi ile birlikte sanayinin gelişmesinde ve pratik yöntemlerin keşfedilmesinde çok önemli bir role sahip olmuştur.

Avantajlarının olması ile birlikte, hidroklorik asit aynı zamanda insan dokularında ve birçok maddede tahribat yaratan zehirli bir asittir. Deride yanıklar oluşturabilen, gözler ve solunum sistemi için tahriş edici olabilen bir kimyasal maddedir. Bu sebeple tüm güvenlik önlemlerinin alındığı profesyonel çalışma koşullarında hidroklorik asit ile çalışılmalıdır.

Hidroklorik Asit Güncel Satış Fiyatı Nedir ?

Eğer sizde hidroklorik asit güncel satış fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız derhal bizi arayabilir, en uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hidroklorik asit nerelerden alınabilir?

Gelecek Kimya olarak hidroklorik asit satışı ve tedariki yapmaktayız.

Whatsapp
Selim Durmuş
Selim Durmuş
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?